Cytat:
|
Co tak najeżdzacie na Chaveza? Za pare groszy mamy stopera nie do przejścia jak na polskie realia.
|
Chavez jest w obecnej formie zawodnikiem słabym nawet na polską ekstraklasę. Coś jeszcze grał wtedy kiedy to Wisła była w defensywie cały mecz gdzie nie trzeba było wyprowadzać piłki i wysoko wychodzić obroną. Teraz wygląda to fatalnie. Dodam jeszcze że chłop kompletnie nie myśli.
Nasza cała defensywa jest żałosna, do tego bramkarz nas nie wspiera. Max dwa wzmocnienia chcemy przeprowadzić w zmmie.... tylko że tutaj potrzeba jest 4 do samej defensywy
