Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2810
Stary 22.11.2011, 13:28
Fajne info. I podobno oglądamy następnego młodego Żyda w kontekście ewentualnych transferów zimowych, co jeszcze bradziej wzmocniło by naszą pozycję na tamtym rynku.

Mimo, iż nie jestem zwolennikiem zbyt dużej ilości graczy z jednego kraju w kadrze (poza Polakami), ale akrat jeśli już to Izrael wydaje się marketingowym strzałem w "10". Wszystko się ładnie zazębia - skoro Izraelscy turyści już tłumnie jeżdzą do Krakowa - na Kazimierz czy do Oświęcimia, to mogliby też jeździć na mecze Wisły, oglądać jej występy w TV itp. Może sie jakiś sponsor z tego urodzi? Tam, w przeciwieństwie do np. popularnej u nas Słowacji, czy Białrosui kasa na sposoring i na wykupienie praw telewizyjnych jest.

W ogóle super by było, gdybyśmy sobie wyrobili taką markę, żeby nas chetnie oglądano np. w Izraelu, na Węgrzech itp.... Barcelona Europy Wschodniej....eeech marzenia *


* - właśnie wdupiliśmy z Górnikem Zabrze. Ale mnie pogięło
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując