Fajne info. I podobno oglądamy następnego młodego Żyda w kontekście ewentualnych transferów zimowych, co jeszcze bradziej wzmocniło by naszą pozycję na tamtym rynku.
Mimo, iż nie jestem zwolennikiem zbyt dużej ilości graczy z jednego kraju w kadrze (poza Polakami), ale akrat jeśli już to Izrael wydaje się marketingowym strzałem w "10". Wszystko się ładnie zazębia - skoro Izraelscy turyści już tłumnie jeżdzą do Krakowa - na Kazimierz czy do Oświęcimia, to mogliby też jeździć na mecze Wisły, oglądać jej występy w TV itp. Może sie jakiś sponsor z tego urodzi? Tam, w przeciwieństwie do np. popularnej u nas Słowacji, czy Białrosui kasa na sposoring i na wykupienie praw telewizyjnych jest.
W ogóle super by było, gdybyśmy sobie wyrobili taką markę, żeby nas chetnie oglądano np. w Izraelu, na Węgrzech itp.... Barcelona Europy Wschodniej....eeech marzenia

*
* - właśnie wdupiliśmy z Górnikem Zabrze. Ale mnie pogięło
