Smok napisał(a):

|
Jak na polskie realia, to może i nie do przejścia. Ale nie na tyle dobry, zeby go nie przepchał jakis ogórek ze szrotu II ligi holenderskiej na derbach.
|
No ale skoro jest dobry na polski chlam, jest to odpowiedni piłkarz.
Nie mozemy obwiniac jednego zawodnika za to ze przez minute stracił koncentrację. Bo jako drużyna powinniśmy golnac judaszom trójkę i by nie było tematu.
Trzeba dostrzec że trzymał go do końca i judasz sfarcil. Nie powalił go na glebę a mógł, tylko murowane wapno i czerwień. To świadczy o tym że Chavez myśli w czasie zawodów.
On tylko moze być lepszy, szkoda że ma mało okazji grać na europejskim poziomie. Bo w polsce to sie może nauczyć ale języka...