Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15626
Stary 22.11.2011, 13:06
Smok napisał(a):Wyświetl post
Jak na polskie realia, to może i nie do przejścia. Ale nie na tyle dobry, zeby go nie przepchał jakis ogórek ze szrotu II ligi holenderskiej na derbach.
No ale skoro jest dobry na polski chlam, jest to odpowiedni piłkarz.
Nie mozemy obwiniac jednego zawodnika za to ze przez minute stracił koncentrację. Bo jako drużyna powinniśmy golnac judaszom trójkę i by nie było tematu.

Trzeba dostrzec że trzymał go do końca i judasz sfarcil. Nie powalił go na glebę a mógł, tylko murowane wapno i czerwień. To świadczy o tym że Chavez myśli w czasie zawodów.

On tylko moze być lepszy, szkoda że ma mało okazji grać na europejskim poziomie. Bo w polsce to sie może nauczyć ale języka...
Odpowiedz cytując