Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 22.11.2011, 12:23
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Legii zależało na ustawianiu PP to zapewne chcieliby pogrążoną w kryzysie Wisłę, która dostaje ob ogonów tabeli na własnym boisku, a w pucharze męczy się z Limanovią, a nie rewelacje rozgrywek...
1/4 finalu jest w marcu. Do tego czasu u nas moze sie cos zmienic na plus (na to licze) wiec nie jest powiedziane, ze w marcu Wisla bylaby latwym rywalem.
Poza tym patrzac na kadre nasza i Amici wiadomo juz, ze jeden z mocnych zespolow odpadnie na poziomie cwiercfinalow co przeciez takiej Legii, ktora zagra z III-ligowcem jest jak najbardziej na reke.

Nie powiesz mi chyba, ze Miklas placze, ze w 1/4 trafil na Gryf a nie na Wisle?
Odpowiedz cytując