Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15624
Stary 22.11.2011, 11:39
Akcja Legii z Bitonem identyczna jak z Arboledą, czyli żeby namieszać i pomóc w wynegocjowaniu lepszych warunków dla piłkarza. Nie sądzę by jakiś polski klub był w stanie zapłacić 1,5mln euro za zawodnika, może Wojciechowski, bo on czasem nie myśli racjonalnie tylko jak kobieta na zakupach.
Odpowiedz cytując