|
Akcja Legii z Bitonem identyczna jak z Arboledą, czyli żeby namieszać i pomóc w wynegocjowaniu lepszych warunków dla piłkarza. Nie sądzę by jakiś polski klub był w stanie zapłacić 1,5mln euro za zawodnika, może Wojciechowski, bo on czasem nie myśli racjonalnie tylko jak kobieta na zakupach.
|