Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 22.11.2011, 09:36
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Skąd taki Smokowski może o tym wiedzieć że rzuca tak poważne słowa jakby Fornalik był "już klepnięty" oficjalnie?
Bądź co bądź jestem w stanie bardziej uwierzyć w to niż w jakieś brednie dziennikarzy na teamt Jimeneza.

Smokowski to poważny człowiek nie wątpliwie mający kontakty w środowisku piłkarskim.
Przypominam, że w Lidze+ powiedział że Wisła jeszcze chciała wyciągnąć w ostatniej chwili Probierza mimo że ten już siedział w Grecji.

Co przemawia za tym, że z Fornalikiem jest coś na rzeczy ?
1. W Ruchu Chorzów zaczęli panikować i podsuwać Fornalikowi pod nos nowy kontrakt.
2. Basałaj zapytany o Fornalika nawet nie zaprzeczył tylko wymamrotał coś na temat tego że ceni jego warsztat szkoleniowy.
3. Smokowski i wcześniej inni ludzie o tym trąbią.


Czy Fornalik to dobry wybór ? Raczej taki trener "na testy" A nuż sobie poradzi ?
Człowiek nigdy nie miał do czynienia z prawdziwą piłką, pracą pod presją itp.
Acz kol wiek z doświadczeniem na arenie międzynarodowej z drużyną z Malty - dodajmy ze wyszedł z tego dramatycznego boju zwycięsko.
Nie można odmówić mu jednak ze fizycznie potrafił przygotować zespół (gdy nie miał "europejskich pucharów") do tego wypromował kilku chłopaków do lepszych klubów. Widać że "ciotwaty" chyba nie jest bo z tego co pamiętam to potrafił tupnąć kilka razy nogą.

Sztuką jednak było nie wygrać z drużyna pokroju Wisły Kraków, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że w Wiśle zeszło dwóch czołowych zawodników.
Gorszy od Moskala na pewno nie będzie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.11.2011 o godz. 10:17.