Co tak najeżdzacie na Chaveza? Za pare groszy mamy stopera nie do przejścia jak na polskie realia.
To ze ma zniżkę formy nie znaczy ze jest do bani.
Przymnijmy sobie ile razy nam dupe ratował...
Karnych nam nie robił mimo ostrych interwencji, a tto u stopera bardzo ważne.
szczepek19 napisał(a):

A myślałem że Jozwiakow chodziło o Jaliensa i Lameya.