Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15622
Stary 22.11.2011, 09:25
Co tak najeżdzacie na Chaveza? Za pare groszy mamy stopera nie do przejścia jak na polskie realia.
To ze ma zniżkę formy nie znaczy ze jest do bani.
Przymnijmy sobie ile razy nam dupe ratował...
Karnych nam nie robił mimo ostrych interwencji, a tto u stopera bardzo ważne.

szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1d6d2 grubiutko...
A myślałem że Jozwiakow chodziło o Jaliensa i Lameya.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.11.2011 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując