Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 22.11.2011, 00:34
To jakis szok zeby nas tam ogladano.

Zeby tylko w momencie hymnu czy cos nie bylo ujecia naszych szalów z przekreslona gwiazdą Dawida bo na reakcje czekac dlugo nie bedziemy ,a GW im w tym dopomoze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując