Co do Hiszpańskiej myśli szkoleniowej to Urban raczej odpada Jimenez zadeklarował chęć pracy w Wiśle.Co do Bakero w Lechu to raczej już nie żałują inaczej nie szykowali by nowej mowy do podpisania.Propo byłego trenera Getafe czyli Michel to skąd macie info że startuje w wyścigu o stołek po M

?