http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - GKS Bełchatów 0-0
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0-1
Korona Kielce - Legia Warszawa 1-0
Lech Poznań - Widzew Łódź 1-0
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0-0
Łódzki KS - Jagiellonia Białystok 1-0
Polonia Warszawa - Podbeskidzie 1-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-1