davids napisał(a):

1. Ma ktos moze stronke z planem jak dojechac na nowy stadion we Wrocławiu .
2. gdzie w okolicach stadionu w miare blisko mozna zaparkowac samochód
|
http://www.2012.wroc.pl/static/41/Lokalizacja.html
2. na parkingu koło stadionu, wystarczająco blisko ?
