Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24355
Stary 21.11.2011, 21:50
davids napisał(a):Wyświetl post
1. Ma ktos moze stronke z planem jak dojechac na nowy stadion we Wrocławiu .

2. gdzie w okolicach stadionu w miare blisko mozna zaparkowac samochód
http://www.2012.wroc.pl/static/41/Lokalizacja.html

2. na parkingu koło stadionu, wystarczająco blisko ?
Odpowiedz cytując