Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17694
Stary 21.11.2011, 20:28
Kolejka idealna dla Legii

Wisła i Polonia w plecy, Lech remis. Do pełni szczęścia zabrakło tylko straty punktów Śląska.

Panie Dudi, ale co Cię tak boli sekcja piłkarska CWKSu? Przecież aktualny KP Legia jest kontynuatorem CWKSu. Został tylko wydzielony z całej sekcji. A CWKS Legia o którym wspominasz powstał w miejsce wydzielonej sekcji, aby zapełnić lukę (przez pewien czas CWKS nie miał sekcji piłki nożnej po wydzieleniu aktualnej ekstraklasowej Legii).
Odpowiedz cytując