pan Dudi napisał(a):

|
ale weź pod uwagę to, że niektórych ludzi może to nie interesować.
|
Kpisz?
Przecież ja odpowiadam tylko na jakieś durne zaczepki wynikające z totalnego braku wiedzy w poruszanym na pewniaka temacie. Tylko tyle i aż tyle. Miło, że przyznałeś się do błędu, chociaż szkoda, że tak późno.
P.S. Reszty tematu nie podejmuję z wyżej przytoczonych przyczyn.
EDIT: Ale słabizna, za mądry na takie przedszkolne zaczepki jesteś. Nie wiem czy zauważyłeś starcze, ale nie odniosłem się już w żaden sposób do Twoich absurdalnych tez (bo temat skończyłem wcześniej), a jedynie wyjaśniłem formalną wątpliwość, którą sugerowałeś - jakobym to ja się w tym temacie czymkolwiek pierwszy narzucił. Otóż, nie. Jedynie prostowałem bzdury. I jeszcze odnotowałem, że mi miło, że koniec końców przyznałeś się do błędu.
Meritum - zgodnie z tym co napisałem wyżej - nie poruszyłem.