Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17692
Stary 21.11.2011, 20:15
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
ale weź pod uwagę to, że niektórych ludzi może to nie interesować.
Kpisz?

Przecież ja odpowiadam tylko na jakieś durne zaczepki wynikające z totalnego braku wiedzy w poruszanym na pewniaka temacie. Tylko tyle i aż tyle. Miło, że przyznałeś się do błędu, chociaż szkoda, że tak późno.

P.S. Reszty tematu nie podejmuję z wyżej przytoczonych przyczyn.

EDIT: Ale słabizna, za mądry na takie przedszkolne zaczepki jesteś. Nie wiem czy zauważyłeś starcze, ale nie odniosłem się już w żaden sposób do Twoich absurdalnych tez (bo temat skończyłem wcześniej), a jedynie wyjaśniłem formalną wątpliwość, którą sugerowałeś - jakobym to ja się w tym temacie czymkolwiek pierwszy narzucił. Otóż, nie. Jedynie prostowałem bzdury. I jeszcze odnotowałem, że mi miło, że koniec końców przyznałeś się do błędu.

Meritum - zgodnie z tym co napisałem wyżej - nie poruszyłem.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 21.11.2011 o godz. 20:24.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując