Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17690
Stary 21.11.2011, 19:38
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym mieć jasność - czy klub piłkarski CWKS Legia jeszcze działa?
Działa.

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Napisałem ci, że nie żyję waszym klubem. (...)Nie wiem, serio i szczerze mówiąc, mało mnie to interesuje.
To po co zabierasz głos i się mądrzysz? I tak plus dla mnie, że wywołałem chociaż jakąś refleksję i nie brniesz już w tonach jakbyś temat znał świetnie. Rozumiem, że w .... głupio się do błędu przyznać, więc to mi wystarczy

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A z resztą, co mnie to obchodzi.
No, jasne - teraz już Cię nie obchodzi

Szermierka działa, piłka działa, zapasy działają, hokej działa, kosz działa, siatkówka działa, podnoszenie ciężarów działa, kolarstwo działa i wiele innych, które w tej chwili nie przychodzą mi do głowy również działają.

Z niecierpliwością czekam na kolejne posty w oparach coraz większego absurdu.


Albo nie, dla mnie koniec, bo dłużej nie zdzierżę bez wrzutek o tym, że faktycznie to Wy jesteście w protestach najlepsi - czy to dotyczących wychodzenia z trybun czy walki o to, by klub miał swój prawdziwy herb, a nie jakąś prowizorkę. Długo się można hamować, ale z drugiej strony taaakiej hipokryzji dawno nie widziałem.

Jest takie dobre przysłowie: nie ucz ojca dzieci robić. I przy tym zostańmy.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 21.11.2011 o godz. 19:43.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując