pan Dudi napisał(a):

|
Chciałbym mieć jasność - czy klub piłkarski CWKS Legia jeszcze działa?
|
Działa.
pan Dudi napisał(a):

|
Napisałem ci, że nie żyję waszym klubem. (...)Nie wiem, serio i szczerze mówiąc, mało mnie to interesuje.
|
To po co zabierasz głos i się mądrzysz? I tak plus dla mnie, że wywołałem chociaż jakąś refleksję i nie brniesz już w tonach jakbyś temat znał świetnie. Rozumiem, że w .... głupio się do błędu przyznać, więc to mi wystarczy
pan Dudi napisał(a):

A z resztą, co mnie to obchodzi.
|
No, jasne - teraz już Cię nie obchodzi
Szermierka działa, piłka działa, zapasy działają, hokej działa, kosz działa, siatkówka działa, podnoszenie ciężarów działa, kolarstwo działa i wiele innych, które w tej chwili nie przychodzą mi do głowy również działają.
Z niecierpliwością czekam na kolejne posty w oparach coraz większego absurdu.
Albo nie, dla mnie koniec, bo dłużej nie zdzierżę bez wrzutek o tym, że faktycznie to Wy jesteście w protestach najlepsi - czy to dotyczących wychodzenia z trybun czy walki o to, by klub miał swój prawdziwy herb, a nie jakąś prowizorkę. Długo się można hamować, ale z drugiej strony taaakiej hipokryzji dawno nie widziałem.
Jest takie dobre przysłowie: nie ucz ojca dzieci robić. I przy tym zostańmy.