Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
322
21.11.2011, 16:46
czy ma ktoś może jakieś zdjęcie lub info co było napisane na transparencie który pojawił sie w 2 połowie na C5
;> z góry dzieki
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991