|
Może to wina że RM nie dał im wolnego w czerwcu ?
Może to wina chujowego sztabu ?
Może to wina kopaczy ? Po za tym co widze i co Kirm sobą reprezentuje powinien mieć zakaz wstępu na R22 to samo się tyczy innych kopaczy.
Może trzeba cały sztab wy.......ić żeby za przeproszeniem te .%*^"- zaczeli grać ?
Na papierze nie wygląda to źle , nosz ale ....a , tyle treningów tyle godzin ze sobą i ....a dalej nie byc zgranym z innymi ? ręce opadają.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|