Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 21.11.2011, 15:11
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Nie ulega wątpliwości że w ostatnich latach przeistoczyliśmy się w ligowego przeciętniaka, a wygraliśmy ligę dzięki szczęściu w ciułaniu punkcików i poprzez jedną, dwie indywidualności. Wcześniej Kuba, Brożek, Marcelo, teraz Melikson. Brak tych zawodników oznaczał wielkie kłopoty ale nigdy nie było tak, że jeden zawodnik odpowiadał za cały sezon !! Gdy Brożek był kontuzjowany to strzelał cały zespół, ale teraz doszliśmy do sytuacji że nikt nie strzela w tym sezonie!

Bilans bramkowy 14-12 po 14 kolejkach jest dramatem, z czego gdyby nie Biton mielibyśmy z 5 bramek!!

Styl gry, rozgrywanie akcji, atak pozycyjny, wymienność pozycji, gra na jeden kontakt... tragedia!

Jeżeli nie powróci Melikson to możliwe, że derby rozegramy w przyszłym sezonie pod szyldem I ligi
A co zrobi Melikson sam? Podwoją go skopią po kostkach i tyle sam meczu nie wygra.

PS: w podpisie masz 2 x Frankowskiego
Odpowiedz cytując