Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52204
Stary 21.11.2011, 15:11
Bialix napisał(a):Wyświetl post
Gramy fatalnie, bo wypadło nam ze składu trzech, prawdopodobnie najważniejszych grajków ze składu. Melikson, Małecki i Sobolewski na polskie realia są wybitnymi piłkarzami, którzy umieją szarpnąć. Na ligę spokojnie =
Kurczaczek.
A czy pamiętacie spotkanie z Lechią Gdańsk ?
Zarówno Melikson był, jak i Małecki był...i nawet Sobolewski był. I Ci wybitni piłkarze nie potrafili zdobyć punktu u siebie z bardzo przeciętną Lechią.

A czy w tym spotkaniu była gra ? Była jakośc ? Napewno FraMat ją dostrzegł, ja ślepiec jednak nie.
Jeszcze kilka interwencji Pareiko i będziemy płakać za Pawełkiem ,a prawda jest taka że ten i ten jest słaby. Pareiko nieźle wyglądał jak był Kurdziel, teraz wygląda jak Andżelo Ig.
90% piłkarzy Naszej druzyny ma "mentalność Kirma".

p.s. Magia Valckx`a już na mnie nie działa.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując