Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 21.11.2011, 15:10
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Ja Maskanta nie bronię, ale nie wciskaj kitu, że nasi są lepsi tylko mają sraczkę, okres, zatrucie albo koklusz.
Zobaczcie co gra klasowy playmaker Garguła. Ja już nie rozgraniczam, który murzyn a który nie, wiadomo, że murzyn bardziej leniwy.
A nie jest tak? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że parchy mają mocniejszą kadrę od naszej? Niestety albo stety poza umiejętnościami czysto piłkarskimi w grze liczą się także inne atuty jak np waleczność, ambicja i zaangażowanie. Nasi grajkowie są bez formy, morale podupadło na dobre, trener nie potrafi ich ustawić i zanim został zwolniony to zrobił niezły burdel w głowach naszych piłkarzy a im nie chce się grać! Taka jest niestety prawda. Z resztą jak jest każdy widzi i zaklinanie rzeczywistości nic tu nie da. 3 ostatnie mecze w lidze po 0-1. Dziękuję, pozdrawiam.
Odpowiedz cytując