krzsmi11 napisał(a):

|
Widzę, że niektórzy tak zaciekle bronią Maskanta, że próbują nam wmówić, że mamy gorszych piłkarzy od Podbeskidzia,Cracovii czy Górnika. Takich bzdur dawno nie czytałem.
|
Ja Maskanta nie bronię, ale nie wciskaj kitu, że nasi są lepsi tylko mają sraczkę, okres, zatrucie albo koklusz.
Zobaczcie co gra klasowy playmaker Garguła. Ja już nie rozgraniczam, który murzyn a który nie, wiadomo, że murzyn bardziej leniwy.