Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 21.11.2011, 14:54
krzsmi11 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy tak zaciekle bronią Maskanta, że próbują nam wmówić, że mamy gorszych piłkarzy od Podbeskidzia,Cracovii czy Górnika. Takich bzdur dawno nie czytałem.
Ja Maskanta nie bronię, ale nie wciskaj kitu, że nasi są lepsi tylko mają sraczkę, okres, zatrucie albo koklusz.
Zobaczcie co gra klasowy playmaker Garguła. Ja już nie rozgraniczam, który murzyn a który nie, wiadomo, że murzyn bardziej leniwy.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując