Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
Od: 09.2006
Offline
#
310
21.11.2011, 14:33
Zdarza się przegrać? Jasne. Ale chyba nie chcesz powiedzieć, że 3 ostatnie ligowe porażki z zespołami z istotnie słabszą kadrą niż nasza, w dodatku wszystkie 0-1, w tym dwa meczu u siebie to przypadek? Kto ponosi za to winę?
krzsmi11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzsmi11
Znajdź inne posty napisane przez krzsmi11