Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 21.11.2011, 14:30
krzsmi11 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy tak zaciekle bronią Maskanta, że próbują nam wmówić, że mamy gorszych piłkarzy od Podbeskidzia,Cracovii czy Górnika. Takich bzdur dawno nie czytałem.
Ten skład, który wyszedł na boisko w meczu z Górnikiem jest na pewno słabszy od tego czym dysponuje Lech, Legia czy Śląsk, a przecież i tym drużynom zdarza się przegrać z potencjalnie słabszymi przeciwnikami. Gdyby nie to, że mamy w zanadrzu kontuzjowanych Meliksona, Małeckiego i Sobolewskiego z naszym potencjałem piłkarskim nie byłoby szans na pierwszą trójkę, a czy byłoby to pozycja 4 czy 8 nie miałoby już najmniejszego znaczenia.
Odpowiedz cytując