Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 21.11.2011, 14:22
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Teraz możesz sobie wypisywać, że wszystko byłoby pięknie, gdyby...Nic nei było piękne za Maaskanta. Nic. Nie było organizacji gry bo każdy, nawet Podbeskidzie potrafił narzucic swój styl gry. Ten mecz był identyczny jak za Maaskanta. Tragiczna pierwsza połowa, i trochę lepsza druga, gdy rywal opada z sił. I co z tego jak i tak nie potrafimy wtedy nic stworzyć. W pomocy mamy taki marazm, że szkoda gadać. Garguła to boiskowy leń i więcej nie powinien grać w Wiśle. Czy trenuje Maaskant czy Moskal na krótką metę nie ma róznicy (zakładam, że Moskal jest tymczasowy). Teraz wypisywanie, że Moskal zepsuł, bo Maaskant ustawiłby lepiej jest po prostu bełkotem opętanego holenderskimi czarami.
Obejrzyj sobie mecze sprzed Maaskanta, najlepiej z wiosny 2010, jeszcze z Marcelo i Głową. Zobaczysz wtedy dokładnie tak samo słabą Wisłę, jak teraz.
Odpowiedz cytując