Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
krzsmi11
Member
Od: 09.2006
Offline
#
306
21.11.2011, 14:18
Widzę, że niektórzy tak zaciekle bronią Maskanta, że próbują nam wmówić, że mamy gorszych piłkarzy od Podbeskidzia,Cracovii czy Górnika. Takich bzdur dawno nie czytałem.
krzsmi11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzsmi11
Znajdź inne posty napisane przez krzsmi11