Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52199
Stary 21.11.2011, 13:34
Gramy fatalnie, bo wypadło nam ze składu trzech, prawdopodobnie najważniejszych grajków ze składu. Melikson, Małecki i Sobolewski na polskie realia są wybitnymi piłkarzami, którzy umieją szarpnąć. Na ligę spokojnie by to starczyło.
Poczekajmy do końca rundy. Dajmy dograć te 2 mecze w LE i trzy kolejki w lidze Moskalowi. Bo dlaczego nie? Kto by nie przyszedł, to i tak nie wykrzesze więcej od niego z piłkarzy.
Potem jest prawie kwartał na przygotowanie się do wiosny. Nie będziemy grać w Europie, zatem możemy spokojnie grać o Mistrzostwo i PP (jak Bozia pozwoli). Jeśli wszyscy będą zdrowi i dobrze przepracują zimę (przecież można od Oresta podpieprzyć metody - u niego jakoś działa), to na wiosnę stanie się cud. Trener tutaj w zasadzie nie ma nic do rzeczy. Skład mamy dobry, składający się w większości z byłych lub obecnych reprezentantów średnich krajów (rzędu Polski, która jest najśredniejsza na świecie) tylko muszą zacząć pracować.
Na boisku brakuje lidera, bo obaj skoszeni. Przyjdzie jeden, albo lepiej dwóch, to powinno się zacząć toczyć. Czy trzeba wzmocnień? Będzie kasa, będą wzmocnienia :]

Póki co - bez paniki. Nie zawsze będziemy wygrywać, tak jak i nie zawsze będziemy mistrzami. Dajmy sobie i im czas. Ile to już razy byliśmy w ostatnich latach mistrzami i jakoś niewiele z tego wynikało, poza radością na krajowym podwórku. Poczekajmy, jeszcze będzie dobrze
Odpowiedz cytując