Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52197
Stary 21.11.2011, 13:29
Dla mnie też nie jest ważne czy gramy polskimi zawodnikami ,czy obcokrajowcami - ważne by dobrze grali .dając z siebie wszystko.
Nie wiem czy obecna gra to wina zawodników ,czy też trenera który żle przygotował ich do gry i nie odpowiednio ich ustawia.
Patrząc na grę, nie sposób nie zauważyć ,że gramy wolno i nawet średnio wybiegani przeciwnicy potrafią skutecznie blokować poczynania naszych zawodników.
Czasami coś się udaje po indywidualnych akcjach ,ale piłka to przecież gra zespołowa a tego nam brakuje.
Dlatego skłaniałbym się do stwierdzenia ,że trener nie potrafi (poprzedni i obecny) zmusić zawodników do większego wysiłku ,co jest powodem takiej gry.
Lenczyk ma chyba słabszy "materiał", ale jego autorytet i bezkompromisowość wymusza pilną pracę i posłuch wśród zawodników.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując