Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 21.11.2011, 13:02
Smokowski też wspomina o Fornaliku (o Wiśle 3/5)...

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...gigantami.html