Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52194
Stary 21.11.2011, 12:55
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Wy nie rozumiecie jednej rzeczy.Wisły nie stać na polaków, bo ich "umiejętnośći" nie idą w parzę z pieniędzmi.Stanowi, łatwiej ściągnąć takiego Jaliensa (wielokrotnego repreentanta Holandii, uczestnika LM itp) niż sprowadzić młodego , dobrze zapowiadającego się Polaka, bo taki może kosztować nawet i 4 mln Euro a ceni się przynajmniej na 500 tyś E na miesiąc.Póki będzie taki deficyt polskich dobrych kopaczy, ceny będa w ten sposób się kształtować.
Ja osobiscie mam gdzieś, jakiej narodowości będzie kopacz- byle by zapierdalał i rzygał pod siebie na treningach a w meczu nie odstawiał nogi.To czy ktoś jest polakiem, czy nie niczego nie gwarantuje i jest zwyczajnym stereotypem.
Wisła musi stworzyć szkółkę i akadeie, zatrudnic zagranicznych profesjonalistów od szkolenia.
jak nie stać to trzeba było sobie wychować
i tu wracamy do punktu wyjścia czyli a) zmarnowanych 12 lat Telefoniki w Wiśle w tym względzie
b) akademii
c) zaplecza treningowego

i tak można abarot pisać o tym że trzeba i w ogóle
ale jak nie staniesz dupa z tyłu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując