mitmichael napisał(a):

|
Ciekawe co teraz o Michale mowią Ci, co wczoraj przed jego pojawienien sie na boisku twierdzili, ze jest słaby.
|
Jak dla mnie to poprostu wczorajszy mecz mu wyszedł,czego nie mozna powiedziec o przedostatnim....Brud za to powinien jeszccze potrenowac.