Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52187
Stary 21.11.2011, 11:46
Zostawić Kazka do końca sezonu, niech działa według własnego uznania. Cupiał niech odda Wisłę komuś bardziej odpowiedzialnemu, sprzedać przepłaconych piłkarzy i zacząć się interesować rozwojem młodych Wiślaków. Mistrzostwa i puchary są nam kompletnie niepotrzebne, dzięki nim klub do tej pory nie potrafi zacząć działać profesjonalnie, kupowany jest przepłacony szrot, który oprócz tego, że zarabia X razy więcej, to niczym innym się nie wyróżnia. Przyzwyczajać się do miejsc 5-8 i zacząć inwestować w infrastrukturę. Głupotą jest pakowanie kasy w "niby" dobrych graczy tylko po to, żeby za każdym razem dostać łupnia w europie. Póki co ten klub nie ma przed sobą przyszłości, wszystko jest "robione" na tu i teraz.
Odpowiedz cytując