brylant17 napisał(a):

Proponuję zrobić w przerwie zimowej czystkę z niektórych zawodników:
Jaliens,Lamey,Garguła,Jirsák,Kirm,Núñez ewentualnie jeszcze Pareiko i Díaz
Za nich kupić młodych Polskich piłkarzy a za Pareiko Kutro w bramce
|
Pytam: za co?
Diaz i Nunez wypozyczeni wiec nic na nich nie zarobimy. Pareiko, Jirsak i Lamey maja kontrakty do konca sezonu wiec kto za nich zaplaci jakies sensowne pieniadze?
Jaliens, Gargula i Kirm sa w takiej formie, ze nikt ich za darmo by pewnie nie chcial lub by sie co najwyzej mocno zastanawial.
ZarObek na pozbyciu sie tych 8 (slownie
OSMIU) zawodnikow bylby znikomy (nie liczac oszczednosci na kontraktach). To jest obraz naszej polityki kadrowo-transferowej. Wiekszosci zawodnikow nie da sie sprzedac z zyskiem bo albo wypozyczeni, albo za starzy albo im sie kontrakty koncza.
Jest tylko kilku na ktorych mozna wyciagnac jakies konkretne pieniadze (Melikson, Malecki, moze Genkow i Wilk).
My juz powoli nie mamy kogo sprzedawac za konkretne pieniadze wiec z czego mamy kupowac tych "mlodych Polakow", za ktorych cena wywolawcza to zawsze legendarny 1mln euro?
PS. Kurto za Pareiko? Badzmy powazni.