Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17684
Stary 21.11.2011, 10:42
Jeśli rzeczywiście jest tak, jak piszesz, to oczywiście nie ma sensu kontynuować gadki. Niemniej, mógłbyś przekazać te informacje Gmochowi, bo on zdawał się być kompletnie nieświadomy tego, co się dzieje:

Cytat:
Jakie zamiary ma ITI wobec sekcji, które przejmie wraz z całym majątkiem CWKS-u? Działacze mają nadzieję, że firma dotrzyma obietnicy i nie pozwoli na ich zlikwidowanie. - Prosiliśmy, żeby nie likwidowali sekcji. Liczymy na to, że będą chcieli kontynuować historię i te sekcje, które się będą umiały utrzymać z pomocą sponsorów, zostaną. Działały przecież tyle lat dzięki dobrym ludziom. Ale to tylko ustne przyrzeczenia ITI i pana prezesa Pawła Kosmali - mówi Gmoch. Na kontynuację działalności mają także nadzieję w poszczególnych sekcjach sportowych. - Nieznane są nam zamierzenia nowego właściciela klubu wobec poszczególnych drużyn czy też sportowców. Mamy nadzieję, że wielosekcyjny klub z tak piękną i bogatą historią, z tak uznaną marką i rozpoznawalnym na całym świecie emblematem, nie zniknie ze sportowej mapy Polski - twierdzi prezes sekcji siatkówki legionistów Łukasz Ostrowski.
Już zwyczajnie nie pamiętam, jak to się tam u was toczyło. Niemniej sporo materiałów w necie potwierdza, że coś było na rzeczy. Wbrew temu, co piszesz.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując