Markus napisał(a):

Jakich młodych polskich piłkarzy? Za ile? Skąd gwarancja, że będą grać lepiej? Górnik od dawna gra tymi młodymi polskimi piłkarzami i co wygrał, gdzie kończy sezon w lidze? Jakie ma perspektywy z tego tytułu, dobre, czy marne?
Dosyć głupich pomysłów w Wiśle.
|
A co to tylko Górnik stawia na Polakow? Śląsk i Legia też mają ich w składzie sporo a jakoś dziwnie o nich zapomniałeś
Ale zgoda - pora oczyścić ostatecznie Wisłe z resztek Polaków. Od piłkarzy, właścicieli, trenerów.. po kibiców. Wtedty będzie Twój wymarzony raj Marcusie
Już się nie moge doczekać na Ptacovie 2 - tylko tym razem z sukcesami.