Feniks1983 napisał(a):

|
Akurat wyjazd w tak młodym wieku biorąc pod uwagę Nasze Polskie realia i te zachodnie, nie uważam za okaz sodówki ale raczej za większe szanse na rozwój i osiągnięcie czegoś więcej niż gra w E-klasie.
|
Lewandowski nie pchał się od razu na zachód, a już osiągnął sporo. Kto wyjeżdżając w wieku 18 lat z Polski, zrobił jakąś oszałamiającą karierę na zachodzie?