Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11364
Stary 21.11.2011, 10:39
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Akurat wyjazd w tak młodym wieku biorąc pod uwagę Nasze Polskie realia i te zachodnie, nie uważam za okaz sodówki ale raczej za większe szanse na rozwój i osiągnięcie czegoś więcej niż gra w E-klasie.
Lewandowski nie pchał się od razu na zachód, a już osiągnął sporo. Kto wyjeżdżając w wieku 18 lat z Polski, zrobił jakąś oszałamiającą karierę na zachodzie?
Odpowiedz cytując