|
Proponuję zrobić w przerwie zimowej czystkę z niektórych zawodników:
Jaliens,Lamey,Garguła,Jirsák,Kirm,Núñez ewentualnie jeszcze Pareiko i Díaz
Za nich kupić młodych Polskich piłkarzy a za Pareiko Kutro w bramce, ewentualnie nowy bramkarz.I niech grają razem w nowym składzie przez 2 lata może się zgrają,dać czas nowemu trenerwoi, ale i tak pewnie dostanie pół roku a potem zmiana trenera :/ Aha i zrobić porząd w sztabie szkoleniowym nowy trener bramkarzy.
|