Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52183
Stary 21.11.2011, 10:20
Proponuję zrobić w przerwie zimowej czystkę z niektórych zawodników:

Jaliens,Lamey,Garguła,Jirsák,Kirm,Núñez ewentualnie jeszcze Pareiko i Díaz



Za nich kupić młodych Polskich piłkarzy a za Pareiko Kutro w bramce, ewentualnie nowy bramkarz.I niech grają razem w nowym składzie przez 2 lata może się zgrają,dać czas nowemu trenerwoi, ale i tak pewnie dostanie pół roku a potem zmiana trenera :/ Aha i zrobić porząd w sztabie szkoleniowym nowy trener bramkarzy.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując