Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 21.11.2011, 09:54
Dzięki Arapaho.







Bez względu na to ile razy użyjecie słowa "faszyści"
Nie powstrzymacie Nas
To już się dzieje..


http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA

Czyli szacunek dla wszystkich kibiców Najjaśniejszej Gwiazdy, którzy byli wtedy 11.11.11 w Warszawie! Wielkiej Polski moc to MY!
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując