Dzięki Arapaho.
Bez względu na to ile razy użyjecie słowa "faszyści"
Nie powstrzymacie Nas
To już się dzieje..
http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
Czyli szacunek dla wszystkich kibiców Najjaśniejszej Gwiazdy, którzy byli wtedy 11.11.11 w Warszawie! Wielkiej Polski moc to MY!