Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
Od: 07.2011
Offline
#
8185
21.11.2011, 09:49
Tyle się pisało,że zwolnienia Roberta nie ma sensu bo z takim składem bez kontuzjowanych zawodnikow cudów nie będzie z nowym trenerem i wczorajszy mecz potwierdził, szkoda Roberta bo z nim mogliśmy do zimy zachować szanse na mistrzostwo .
Aldek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aldek
Znajdź inne posty napisane przez Aldek