Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Tylko Piłka
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1798
21.11.2011, 09:38
Ni to smok, ni wydra. Może jaszczurka?
http://www.tylkopilka.pl/articles/ni...oze-jaszczurka
Tylko Piłka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tylko Piłka
Znajdź inne posty napisane przez Tylko Piłka