BiałaGwiazda napisał(a):

|
A Świerczok kolejna brama dla Polonii Bytom i bardzo dobry mecz tego zawodnika.Aż dziw bierze,że chłopak ma jeszcze 18 lat - 12 goli na koncie i przewodzi samodzielnie klasyfikacji strzelców w 1 lidze.
|
Obserwowany jest przez Sochaux a z tego co słyszałem w wypowiedzi dla OS o Nim przez trenera to podobno zaczyna uderzac mu sodowka wiec wcale bym sie nie zdziwił gdyby sie zdecydowal juz teraz na wyjazd