Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11362
Stary 21.11.2011, 07:14
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
A Świerczok kolejna brama dla Polonii Bytom i bardzo dobry mecz tego zawodnika.Aż dziw bierze,że chłopak ma jeszcze 18 lat - 12 goli na koncie i przewodzi samodzielnie klasyfikacji strzelców w 1 lidze.
Obserwowany jest przez Sochaux a z tego co słyszałem w wypowiedzi dla OS o Nim przez trenera to podobno zaczyna uderzac mu sodowka wiec wcale bym sie nie zdziwił gdyby sie zdecydowal juz teraz na wyjazd
Odpowiedz cytując