adam_09 napisał(a):

|
To na czym się dziś najbardziej zawiodłem to nie są po raz kolejny kopacze tylko wystawienie przez Kazka Jaliensa... To mnie zabolało o wiele bardziej niż końcowy rezultat.
|
Po tym co pokazal wczoraj po wejsciu na boisko Czekaj mam nadzieje, ze Moskal przejrzy na oczy i Jaliensa na boisku juz nie zobaczymy.