Basałaj robi co może. Cieszmy sie, że mamy to co mamy, bo mieć możemy jeszcze mniej ...
Frekwencja dzisiaj była na nawet przyzwoitym poziomie, adekwatna do poziomu rywala.
brak bazy treningowej. A ty myślisz, że koszt 10 mln złotych na działkę z budynkiem to Boguś z własnego rachunku wyciągnie

Powiedział, będzie LM, będzie baza, nie ma LM nie ma bazy, może będzie ale za pół roku jak dociułają do tych kilku mln.
Umowa w sprawie stadionu już jest prawie dopięta, mamy płacić 1% od przychodów z części sportowej i 3% od części komercyjnej. Dla osób nie umiejących czytać ze zrozumieniem to podkreślę od przychodów, a nie wartości stadionu.
Będę bronić Bogusia, bo to on jest ojcem ostatniego Mistrza i najlepszych czasów w erze Cupiała.