filemon napisał(a):

|
Hm, ja wiem że to nie był najlepszy mecz w ich wykonaniu, ale jak dla mnie oni więcej walczyli niż w poprzednich meczach i dużo więcej rozgrywali od tyłu, także też bym się na jego miejscu zdenerwował.
|
No fakt, mógł się zdenerwować, pierwszy raz go widziałem tak zasapanego po meczu.
Całe show ukradła jednak ta ładna pani z dyktafonem.