Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 21.11.2011, 00:17
Rybka1928 napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy coś z tego rozgrywania wynika, poklepać piłkę koło środkowej linii to pewnie by i Barca pozowliła. Tak to Górnik spokojnie ustawiał się w obronie, przy próbie zmiany rozegrania od tyłu na rozegranie od przodu przejmował ją piła do Nakoulmy a ten sprint i już zamieszanie przy naszym polu karny. Wymiany piłek środkowi pomocnicy i obrońcy żadnej przewagi nie przynoszą.
W pierwszej połowie oczywiście zarysował się taki obrazek. W drugiej połowie nie kończyło się to bynajmniej na pomocnikach.
Odpowiedz cytując