medyk napisał(a):

obecna Wisła Basałaja to:
- brak drużyny (tak panie mamy tylko skład)
- przejściowy trener
- SKANDALICZNA frekwencja na meczach
- brak bazy treningowej
- brak umowy w sprawie stadionu kompletna nieumiejętność przyciśnięcia miasta w sprawie stadionu
weź sie chłopie do roboty bo osiadłeś na laurach
|
Można chyba jeszcze dorzucić brak sponsora... Co do frekwencji to zgadzam się z Tobą w 100%. No ale niestety z taką grą to na trybuny ludzi nie przyciągną jeśli nie będą padać gole w dużej ilości...