Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2798
Stary 21.11.2011, 00:01
medyk napisał(a):Wyświetl post
obecna Wisła Basałaja to:

- brak drużyny (tak panie mamy tylko skład)
- przejściowy trener
- SKANDALICZNA frekwencja na meczach
- brak bazy treningowej
- brak umowy w sprawie stadionu kompletna nieumiejętność przyciśnięcia miasta w sprawie stadionu

weź sie chłopie do roboty bo osiadłeś na laurach
Można chyba jeszcze dorzucić brak sponsora... Co do frekwencji to zgadzam się z Tobą w 100%. No ale niestety z taką grą to na trybuny ludzi nie przyciągną jeśli nie będą padać gole w dużej ilości...
Odpowiedz cytując