Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 20.11.2011, 23:46
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
- Cracovia
- Podbeskidzie
- Lechia Gdańsk

tu też gonili wynik aż miło, że tak zapytam się przez ile minut
5 czy 7 ostatnich...


Mobilizacja raz, po drugie nieumiejętność narzucenia rywalowi swojego stylu gry, o tym że tego stylu nie mamy to już wiemy. Ale bez jaj, jeżeli My czekamy na to co zrobi na naszym boisku, w naszej Twierdzy takie Podbeskidzie i przez prawie 20 minut nie możemy wyjść z własnej połowy... Dziś broniliśmy 0-0 o Boże!
Sam nie wierzę w to co piszę, Podbeskidzie, Górnik i Lechia - kluby które zabierają nam 3 punkty z R22.
Tak jest.Narzucić od pierwszych minut swój styl gry, to sformułowanie którego mi brakowało - dzięki. W związku z tym że tego stylu nie mamy - wystarczy wola walki. Przynajmniej na te drużyny które wymieniłeś. Na te drużyny wystarczyłby jeździec bez głowy Małecki (bez urazy). Chłopak cokolwiek by o nim nie pisać ma wolę walki - tego nigdy mu nie odmówię. On mógł pociągnąć, a potem na oślep szybka wrzuta albo strzał na bramkę - i jest wygrana. Indywidualne umiejętności poszczególnych piłkarzy Wisły mogły spokojnie przesądzić o wygranej ostatnich meczów. Tylko oni niestety nie mają jaj. Są bezpłciowi. A styl Wisły czy krakowska szkoła...marzenie
Odpowiedz cytując