Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 20.11.2011, 23:23
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Juz o tym mowilem. Oczywiscie jak sie bedzie dal objezdzac, to na pewno jakies pretensje bedzie mozna miec. Jednak wole zeby objezdzali Czekaja, dla ktorego to beda swietne lekcje i pozwoli mu sie tu szybciej rozwinac. Raz, drugi, czy trzeci ktos go objedzie w dany sposob, ale w koncu bedzie mogl wyciagnac wniosek i juz 4 raz tego ktos nie zrobi.
masz 100% racji.
Ja tylko zwracam uwage na to, że na tym forum jest taka tendencja:
- zagrasz jeden dobry mecz - jesteś wielką nadzieją białych
- skiepścisz coś w następnym - trzeba Cię wykopać

albo
- zdobedziesz mistrzostwo - jesteś Bogiem
- przegrasz kilka spotkań, bo ze składu Ci wypadło kilku najistotniejszych piłkarzy (Mały, Maor, Sobol, Genkov, wczesniej Jovanovic, Boguski) - trzeba Cię wykopać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując