Cytat:
|
Co do akademii Legii, to maja Oni jeden wielki problem, ktory moze zaprzepascic ich dzialania. Jest to.. Barcelona, ze swoja szkolka w Warszawie.
|
Według mnie nie, bo szkółka Barcelony szkoli chłopców w wieku od 6 do 12 lat, a akademia Legii od 8 do 18 roku życia. Nie powiem, że się uzupełniają, ale jeżeli szkółka Barcelony znacząco się nie rozwinie (a na to się nie zapowiada, bo ze wszystkich ich zagranicznych szkółek trenuje w Polsce najwięcej dzieci) to raczej naturalnym krokiem będzie przejście co zdolniejszych piłkarzy do drugiej najlepszej szkoły w Warszawie. Wątpię, żeby rodzice takiego 12-latka byli chętni do przeprowadzki za ewentualną karierą takiego małego szkraba. Tym bardziej, że naukę poza piłkarską stawia się wysoko w obu szkółkach.