Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Orlik
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17673
Stary 20.11.2011, 23:16
Widać niektórzy tutaj nie mogą skumać tego, że w tym momencie cała reszta Polski jest 10 lat za Legią jeśli chodzi o system szkolenia i sypią przykładami z dupy o Smolińskich, Możdżeniach i innych grajkach.

http://akademia.legia.com/ - proponuję się zapoznać z tą stroną i wbić sobie do głowy, że to jest głębszy mechanizm szkoleniowy i mentalny w którym wspomniani już zawodnicy nie brali udziału. Tutaj powstaje inna generacja piłkarzy Panowie.
Odpowiedz cytując