Widać niektórzy tutaj nie mogą skumać tego, że w tym momencie cała reszta Polski jest 10 lat za Legią jeśli chodzi o system szkolenia i sypią przykładami z dupy o Smolińskich, Możdżeniach i innych grajkach.
http://akademia.legia.com/ - proponuję się zapoznać z tą stroną i wbić sobie do głowy, że to jest głębszy mechanizm szkoleniowy i mentalny w którym wspomniani już zawodnicy nie brali udziału. Tutaj powstaje inna generacja piłkarzy Panowie.