Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 20.11.2011, 23:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj chwalicie Czekaja... OK. Zagrał naprawdę nieźle przede wszystkim w przerywaniu akcji i w destrukcji. I nalezy mu się za to plus.
Jestem ciekawy czy jest w stanie powtórzyć ten poziom przynajmniej w nastepnym meczu.
A może da się niemilosiernie objechać i stracimy przez niego bramkę.
Wtedy wszyscy będziecie na niego najeżdżać?
Juz o tym mowilem. Oczywiscie jak sie bedzie dal objezdzac, to na pewno jakies pretensje bedzie mozna miec. Jednak wole zeby objezdzali Czekaja, dla ktorego to beda swietne lekcje i pozwoli mu sie tu szybciej rozwinac. Raz, drugi, czy trzeci ktos go objedzie w dany sposob, ale w koncu bedzie mogl wyciagnac wniosek i juz 4 raz tego ktos nie zrobi. A co lepiej miec 34 holdendra ktory nie dosc ze zgarnia fore kasy, to do tego odpuszcza mecz (np z Twente) albo robi mase bledow. Trzeba inwestowac w mlodziez! Co ty myslisz ze jak sie poczeka 3 lata to bedzie mniej bledow Czekaj popelniac? Najpierw trzeba zrobic kilka bledow zeby mozna wnioski wyciagnac i sie uczyc. Ale poki co po takim meczu (2gim w Ektraklasie!) zagral kapitalie w defensywie i mial pare dobrych wyjsc do przodu, choc fakt nad tym i tak sporo musi popracowac. Ale na pewno pokazal ze ma swietne potencjal, a do tego jest wysoki i swietnie gra glowa.
Odpowiedz cytując