Pierwsze z brzegu info:
http://www.cwks.legia.net/
news z 21.09. Po prawej stronie. Jeszcze jakieś pytania?
Dodatkowo coś mi świta o sekcji podnoszenia ciężarów? Było coś na rzeczy? Nie żyję waszym klubem, tak mi się obiło coś o uszy, więc zanim, dziecino, zarzucisz mi "udawanie", że nie było tematu, weź pod uwagę też to, że nie czytam tego forum od deski do deski.