Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17672
Stary 20.11.2011, 23:12
Pierwsze z brzegu info:

http://www.cwks.legia.net/

news z 21.09. Po prawej stronie. Jeszcze jakieś pytania?

Dodatkowo coś mi świta o sekcji podnoszenia ciężarów? Było coś na rzeczy? Nie żyję waszym klubem, tak mi się obiło coś o uszy, więc zanim, dziecino, zarzucisz mi "udawanie", że nie było tematu, weź pod uwagę też to, że nie czytam tego forum od deski do deski.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 20.11.2011 o godz. 23:28.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując